Unearthly (Unearthly #1)

5. března 2011 v 18:50 | Kay |  Unearthly

Název: Unearthly- Nadpozemský/á

Autor: Cynthia Hand

Publikováno v USA: 4.1. 2011

Publikováno v ČR: Datum není určeno

O čem je?


Na začátku, je tu kluk stojící mezi stromy...


Clara Gardnerová už zjistila, že je z části anděl. To, že má andělskou krev, která ji koluje v žilách, ji nedělá pouze chytřejší, silnější a rychlejší než lidi( Slovo, které se na ni už nehodí), ale znamená to, že má Cíl, něco kvůli čemu je na Zemi. Musí zjistit co to je, i když to není zrovna lehké.
Její vize o zuřícím lesním požáru a svůdném cizinci ji zavedou do nové školy a do nového města.Když potkává Christiana, který jak se ukazuje, je kluk jejich snů(a to doslova), Všechno se zdá, že zapadá a také ne. Ale je tu jiný kluk, Tucker, který apeluje na její méně andělskou stránku.(pozn. překladatele...jak já toho kluka nesnáším!)
Jak se Clara snaží najít svoji cestu ve světě, který nechápe, setkává se s nevýdanými nebezpečími a volbami, které si myslela, že nikdy nebude muset dělat...- Mezi upřímností a klamem, Láskou a povinností, dobrem a zlem. Když oheň z její vize konečně vzplane, bude Clara připravena čelit svému osudu?


Můj názor: Knížka se mi rozhodně líbila.Christiana jsem milovala už v jejích snech. Jediný, kdo mě pěkně štval byl Tucker...Kluk se kterým později Clara začne chodit...nemám toho kluka od začátku prostě ráda...Kdyby šlo postavě z knížky vrazit asi bych dala jednu Christianovi aby si uvědomil to, co si ke konci knížky asi uvědomil...Ze začátku měl holku, celkem mrchu a pak se začal s Clarou kamarádit musel vědět, že je do něj blázen...už to ani víc na jevo dávat nemohla...a pak, až začne chodit s tím pakem Tuckerem jí najednou volá až dojede ze stáže z NY jestli s ním nehcce na rande? no lidi...kde sme...Bylo mi ho pak líto a jak ta knížka skončila...myslím, že můžeme očekávat ještě plno zvratů.. :)Skvěle se četla, byla napínavá a rozhodně zajímavě skončila...bude celá řada..tak se necháme překvapit...už se nemůžu dočkat další části...:)
Takže pokud jste lepší angličtináři, rozhodně doporučuju přečíst! :)


Překlad: Má maličkost

Tady je ještě cover...mě se rozhodně líbí :) Hodnocení:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama