Halo (Halo #1)

14. března 2011 v 13:06 | Kay |  Halo
Originální název: Halo

ČR název: Svatozář

Autor: Alexandra Adornetto

Publikováno v USA: 31.8. 2010

Publikováno v ČR: Datum není určeno


O čem je? Tři andělé- Gabriel-bojovník, Ivy- Hojička a Bethany- nejmladší a nejvíce lidská.- Jsou posláni z nebe aby přinesli dobro světu, který upadá pod vlivem tmy. Musí tvrdě pracovat, aby skryli světelnou záři, nadlidské schopnosti a nejvíce nebezpečné- svá křídla. Vše zatím co se vyhýbají všem lidským poutům.
Poté Bethny potkává Xaviera Woodse a ani jeden z nich není schopen odolat přitažlivosti mezi nimi. Gabriel a Ivy dělají vše co je v jejich silách, aby zasáhli, ale pouto mezi Bethany a Xavierem se zdá příliš silné.
Andělská mise je urgentní a temné síly hrozí. Zachrání láska Bethany nebo ji zničí?

Můj názor: Knížku jsem četla trochu dýl, než obvykle. Ale to nevadí. Na začátek mé výtky. Na to, že knížku psala osmnáctiletá holka, celkem jsem se podivovala nad slovosledem a slovíčky, které používala. Ano, vždycky jsem věděla o čem kapitola je a co se děje, ale některá slovíčka byla teda oříšek. Myslím, že v čestině to bude dobré. Knížka byla rozhodně hezká. Líbí se mi jak se Xavier chová k Bethany...je hrozně milý. Když jsem se do knížky začetla nemohla sem od ní oddělat oči. Někdo může říct, že se dalo očekávat, co se stane poté co se tam objevila nová postava Jacka Thorna. Ano, bylo jasné hned podle chování, že v téhle knížce bude on ten záporák. Rozhodně ho nebudete mít rádi. Je protivný, egoistický a nevím co všechno...Knížka je také o různých rodinných vztazích, lásce,kamarádství a také důvěře.Hodnocení:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama